Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Celem działalności firmy PIENIAK Sp. z o.o. jest zapewnienie dostępności infrastruktury technicznej zakładu (bramy, technika przeładunku, automatyka, drzwi itp.) i zagwarantowanie jej prawidłowej eksploatacji. Rosnąca złożoność urządzeń sprawia, że ich utrzymanie staje się coraz większym wyzwaniem. Zapewnienie pełnej sprawności wykorzystywanych w zakładzie maszyn i urządzeń, sprawność tych zasobów, określa zdolność firmy do wykonania zadań produkcyjnych, dotrzymywania zobowiązań i w efekcie zarabiania. Nasza obsługa serwisowa, w znacznym stopniu przekłada się na efektywność procesu produkcji.  

Firma PIENIAK Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż, montaż oraz serwis produktów Hormann. Wykonujemy również projekty automatyzacji, systemy sterowań specjalnych oraz odpowiadamy za ich realizację. Bliska i stała współpraca z inżynierami Politechniki Śląskiej pozwala nam na wdrażanie nowoczesnych i nowatorskich rozwiązań, zgodnych z oczekiwaniami oraz indywidualnymi potrzebami Klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, odpowiednie przeszkolenie i wiedzę.

Zapraszamy do współpracy!


Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie.

PIENIAK Autoryzowany Serwis Hörmann