Jesteś tutaj: Oferta Bramy garażowe i drzwi boczne

Bramy garażowe i drzwi boczne

Bramy garażowe segmentowe - Wymarzona brama najwyższej jakości

Firma Hörmann oferuje garażowe bramy segmentowe które wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Ponieważ otwierają się pionowo do góry, oszczędzają miejsca przed i wewnątrz garażu. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Bramy segmentowe montowane przez firmę PIENIAK można zastosować w każdej sytuacji montażowej - kształt otworu do garażu nie gra żadnej roli. W zależności od typu nadproża dobiera się odpowiedni typ prowadzenia. Dzięki swojej konstrukcji idealnie nadają się zarówno do nowych jak i do remontowanych garaży.

Szczegółowe informacje podano w prospekcie

Bramy uchylne - Jakość w pięknej oprawie

Bramy uchylne Hörmann to ponad 50 lat doświadczeń największego producenta bram garażowych w Europie. Bramy uchylne to wysoka jakość, zaawansowana technika, trwałością działania oraz bezpieczeństwo obsługi. Bramy uchylne montowane przez firmę PIENIAK są dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach ze stali: z klasycznymi przetłoczeniami, stylowymi kasetonami lub do indywidualnej aranżacji. Inwestor decyduje o wyglądzie bramy: drewno, aluminium, elewacja budynku.

Szczegółowe informacje podano w prospekcie

Garażowa brama rolowana RollMatic - Kompletny system z napędem

 Garażowa brama rolowana RollMatic dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Nie wykorzystują obszaru sufitu więc pozostaje on wolny i może być dodatkowo zagospodarowany. W sytuacji niemożliwości zainstalowania bramy wewnątrz garażu (mało miejsca u nadproża i/lub niewielką ilością miejsca po bokach) bramę RollMatic można dostarczyć jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic wykonane są z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję. Wewnątrz profili umieszczona jest twarda pianka poliuretanowa.  Bramy RollMatic montowane przez firmę PIENIAK standardowo wyposażone są  w nowoczesny napęd, umieszczony z boku wału nawijającego, co ułatwia jego konserwację. Zintegrowana funkcja łagodnego startu i zatrzymania zapewnia spokojną i oszczędną pracę bramy. Sterowanie bramy umieszczone jest w oddzielnej obudowie. Standardowo wyposażone jest w przycisk sterujący i oświetlenie.

Szczegółowe informacje podano w prospekcie

Boczna brama segmentowa HST - Brama do specjalnych sytuacji montażowych

Boczna brama segmentowa HST może być instalowana w trudnych sytuacjach montażowych np. w garażach ze skośnym dachem. Otwiera się na bok, dzięki temu strop garażu może być wykorzystany w nieograniczonym stopniu. Umożliwia szybki i wygodny dostęp do garażu dzięki możliwości częściowego otwarcia (funkcja drzwi przejściowych). Bez względu na to, czy brama jest otwierana ręcznie, czy za pomocą napędu elektrycznego, możliwe jest jej częściowe otwarcie. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zapewnia szybki i wygodny dostęp do garażu.

Szczegółowe informacje podano w prospekcie

Drzwi boczne o takim samym wyglądzie jak bramy uchylne, segmentowe i rolowane

Do każdej bramy garażowej firma Hörmann oferuje drzwi boczne o dopasowanym wyglądzie, stanowiące tym samym perfekcyjne uzupełnienie bramy garażowej. Dom prezentuje się elegancko gdy wszystkie jego elementy tworzą spójną kompozycję architektoniczną. Drzwi boczne montowane przez firmę PIENIAK są bardzo praktycznym rozwiązaniem, szczególnie gdy trzeba szybko wyjąć z garażu różne przedmioty, bez konieczności otwierania całej bramy. Umożliwiają wejście do garażu w sytuacji, gdy na podjeździe bezpośrednio przed bramą parkuje samochód.

Szczegółowe informacje podano w prospektach dla bram uchylnych, segmentowych i rolowanych. 

Bramy do garaży zbiorczych - Ekonomiczne i kompleksowe rozwiązanie z możliwością indywidualnej aranżacji

Bezpieczeństwo działania, duża częstotliwość używania i wyjątkowo cicha praca to najważniejsze zalety bram do garaży zbiorczych. Konstrukcja bramy wyposażona jest w niezużywający się mechanizm przeciwwagi, dzięki czemu otwiera się i zamyka płynnie, cicho i bezpiecznie. Wiele wariantów wypełnienia, np. z blachy perforowanej lub pełnej oraz możliwość indywidualnego zaprojektowania wyglądu bramy przez odbiorcę sprawiają, że bramę można optymalnie wkomponować w projektowany lub istniejący budynek.

Szczegółowe informacje podano w prospekcie


Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie.

PIENIAK Autoryzowany Serwis Hörmann