Jesteś tutaj: Oferta Napędy

Napędy

Napędy do bram garażowych - Komfort i bezpieczeństwo

Nie wysiadając z samochodu, za pomocą pilota można wygodnie i bezpiecznie otworzyć, wyposażoną w napęd, bramę garażową lub wjazdową. Firma Hörmann oferuje innowacyjną technologię napędów: komfortowy i szybki SupraMatic, niedrogi ProMatic oraz napęd do garaży bez przyłącza energetycznego ProMatic Akku. Napędy do garaży instalowane przez firmę PIENIAK to gwarancja jakości, bezpieczeństwa i bezawaryjnego działania przez wiele lat użytkowania. Wszystkie napędy do bram garażowych są standardowo wyposażone w nowoczesny system sterowania radiowego BiSecur. Innowacyjny system BiSecur z funkcją odczytu położenia bramy zapewnia wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo obsługi bramy garażowej oraz wjazdowej. Bramka LAN/WLAN Hörmann BiSecur jako opcjonalne urządzenie umożliwia wygodne sterowanie napędami do bram garażowych, wjazdowych oraz drzwi zewnętrznych. Obsługa odbywa się za pomocą smartfona lub tabletu. W zainstalowanej aplikacji wyświetlane jest położenie bramy garażowej i wjazdowej oraz stan zaryglowania drzwi zewnętrznych*.

* z wyposażeniem specjalnym

Szczegółowe informacje podano w prospekcie

Napędy do bram wjazdowych - Wyjątkowy komfort i przekonujące bezpieczeństwo

Napędy do bram wjazdowych marki Hörmann można stosować do nowych bram wjazdowych lub do już istniejących bram skrzydłowych i przesuwnych. Obsługa bramy wjazdowej wyposażonej w zdalnie sterowany napęd jest wyjątkowo komfortowa. Napędy instalowane przez firmę PIENIAK to gwarancja niezawodność i bezpieczeństwa. Dostępna opcjonalnie bramka LAN/WLAN Hörmann BiSecur umożliwia wygodne sterowanie napędami do bramy garażowej i bramy wjazdowej Hörmann, drzwiami zewnętrznymi* Hörmann i innymi urządzeniami za pomocą smartfona lub tabletu. Dodatkowo w aplikacji wyświetlane jest położenie bramy garażowej i wjazdowej z napędem oraz stan zaryglowania drzwi zewnętrznych*.
Więcej informacji znajdziecie Państwo w prospekcie „Bramka LAN/WLAN BiSecur z aplikacją na smartfona” i na stronie www.bisecur-home.com   

* z wyposażeniem specjalnym

Szczegółowe informacje podano w prospekcie

Napęd PortaMatic do drzwi wewnętrznych - dla budownictwa mieszkaniowego wolnego od barier

Napęd do stalowych i drewnianych drzwi wewnętrznych PortaMatic umożliwia ich automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą nadajnika lub sterownika. Instalowane przez firmę PIENIAK napędy PortaMatic posiada wiele różnych funkcji i możliwości ustawień, a przede wszystkim zapewnia minimalne zużycie prądu. Zastosowana technologia zwiększa komfort życia osób niepełnosprawnych fizycznie. Napęd PortaMatic jest korzystniejszy cenowo od porównywalnych napędów do drzwi nawet o 25 %.

Szczegółowe informacje podano w prospekcie


Branża budowlana kojarzy dziś bramy, drzwi, ościeżnice oraz napędy przede wszystkim z firmą Hörmann - największym producentem w Europie.

PIENIAK Autoryzowany Serwis Hörmann